Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/tulekaim/public_html/components/com_contact/models/category.php on line 87

Korraldajad

Nimi Mobiil
Haapsalu Modern Walking (Merike Peek) 5155763
Pärnu klubi Tervisesport (Silvia Neeme) 53332502
Lasva kepikäijate seltsing (Marianne Hermann) 53416254
Seiklusklubi XT Sport (Heigo Põld) 5106991
Jõulumäe Tervisekeskus (Enn Tasalain) 5186142
Mammaste Tervisespordikeskus (Sigrid Säinast) 53736406
Kanepi Terviseklubi (Vaike Meesak) 56474903
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus (Marilin Pehka) 53499598
Nujo klubi /Lätimaa/ (Linda Andrusa) 37129119717
Pimekurtide Tugiliit (Rein Järve) 58262730
Tamsalu Käimisseltsing (Maire Tamm) 5045546