24-järve Retk Kurtna järvistul

Aeg ja Koht

09. juunil 2012.a. Pannjärvel.

Start 12.00 Keskus asub Alutaguse puhke-ja spordikeskus. 

 

Rada

 

Retk koos XTsport juhendajate ja giididega läbib 24 kaunist järve Kurtna järvistus. Ligi 24 järve ilu nägemiseks peame läbi käima kõigest 17-18 kilomeetrit. See näitab selle koha ainulaadsust ja ilu. Seda kõike on meil võimalik koos nautida 9.juunil. Järvede vahele jäävad kaunid männimetsad , künkad,laudteed, rabad ja sood.Retke käigus teeme mõned piknikupausid ja retke lõpus ootab meid Pannjärve spordikeskus koos sooja supiga.

Võtke kaasa sõbrad ja tulge nautige tervet nädalalõppu Ida-Virumaal.


Registreerimine: 

 

Osaleda võivad kõik käimishuvilised, kes on piisavalt treenitud antud distantsi läbimiseks ja on tasunud osavõtutasu vastavalt registreerimise tähtajale. Kõigi osalejate osavõtt toimub omal vastutusel!

Registreerimine toimub : See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerides soovime inimese nime, sünniaastat ja soovi korral klubi  või firma nime keda esindatakse.

Osavõtutasu: Eelregistreerimine toimub kuni 05. juunini kaasa arvatud.

Osavõtutasu 10 EUR

Osavõtutasud kohapeal  15 EUR

Osavõtutasu tuleb maksta Seikluspordiklubi X-TEAM arvelduskontole a/a 221045605087. Selgituseks märkida nimi(ed). Registreerinuks loetakse osalejat,kes on hiljemalt 6. juuniks 2012.a. tasunud osavõtumaksu.

Retke läbinute vahel  loositakse välja auhindu.

 

Lisainfo ja kontakt:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , 5106991